Dell | Earbuds | Pro Plus - EB525 | ANC | Noise canceling
- TootjadDell
- Mudel: 520-BBNM
- Saadavus: 5
-
211€
Dell | Earbuds | Pro Plus - EB525 | ANC | Noise canceling
| All | |
| ANC | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Draiveri suurus | 11.6 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 23.52 mm |
| Gross height (mm) | 32.22 mm |
| Gross weight | 0.204 kg |
| Gross width (mm) | 24.58 mm |
| Mikrofoni tundlikkus | -35 1 dB |
| Mürasummutus | Yes |
| Muud funktsioonid | Hearing Protection Adaptive Active Noise Cancellation Wireless Charging USB Charging Bluetooth Pairing |
| Net weight | 0.065 kg |
| Package content | Dell Pro Plus Earbuds - EB525 Dell Wireless Audio Receiver - HR024 USB-C Charging cable User Documentation |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4902 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 39.00 g |
| Playback time (single charge) | 8 h |
| Portable charger charging time | 2 h |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Earbuds |
| Producer product name | Pro Plus - EB525 |
| Sagedus | 20-20k kHz |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Talk time (single charge) | 5 h |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 10 64 Bit Windows 11 64 Bit iOS Android macOS |
| USB-port | USB-C |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

















